MÜZİĞE İLK ADIM

Dört ila yedi yaş arası çocuklar ve aileleri, uzun yıllardan beri ülkemizi yurtdışında başarıyla temsil eden Şevki Karayel’in kendi adıyla İstanbul’da kurduğu Şevki Karayel Piyano Akademisi’nde ‘Müzik Yolcuları’ isimli müzik eğitim programında bir araya geliyor.

Yaş gruplarına göre hazırlanmış özel bir hikaye eşliğinde ilerleyecek olan yaratıcı drama destekli müzik eğitim programıyla, katılımcıların güzel şarkı söylemesi ve enstrüman eğitimi için gerekli solfej ve teori altyapısının oluşturulması hedefleniyor.

Müziğin çocukların hayatlarında vazgeçilmez olarak yer alması ve küçük yaştan itibaren bu müzikle tanışmalarını hedefleyen programda çocuklar, derslere anne babalarıyla birlikte katılacak, ebeveynleriyle güzel zaman geçirirken, yeni bir şey öğrenmenin keyfini çıkaracaklar. Programda solfej eğitimi, alışılmış ders atmosferinden çıkarılarak çocuğun eğlenceli öykülerle müziği daha kolay algılaması sağlanacak. Çocuklar eğlenirken öğrenmenin keyfini yaşayacak.

Harita

İletişim

Kayıt ile ilgili bilgi almak ve akademimiz ile ilgili her türlü sorunuz için bize aşağıda yer alan e-posta ve telefon bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.